20-lecie Stowarzyszenia „Promyk”

Z okazji jubileuszu 20-lecia działalności Stowarzyszenia „Promyk” składamy serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim osobom tworzącym organy statutowe, pracownikom i współpracownikom za trud i wysiłek jaki wkładacie Państwo w niesienie pomocy cierpiącym, nieuleczalnie chorym pacjentom.

Czasami wystarczy Państwa życzliwy uśmiech, ciepłe słowo, przyjazne spojrzenie, aby w każdym sercu zagościła radość i nadzieja na lepsze jutro. Niech dobro, którym na  co  dzień otaczacie najbardziej potrzebujących wraca do Państwa ze zdwojoną siłą a Państwa podopiecznym życzymy siły do walki z chorobą i bycia w otoczeniu ludzi kochających.

Niech ten piękny jubileusz będzie okazją do radości a kolejne lata przynoszą nowe osiągnięcia, sukcesy oraz realizację planów i zamierzeń. Życzymy dobrego zdrowia, radości, pogody ducha, optymizmu, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań.

Mirosław Dariusz Drzażdżewski – Starosta Giżycki
Mateusz Sieroński – Wicestarosta Giżycki