Zaproszenie na konferencję

1Starosta Giżycki i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Giżycku serdecznie zapraszają na konferencję w ramach Giżyckiego Partnerstwa Lokalnego „Kształcenie zawodowe pod potrzeby giżyckiego rynku pracy”, która odbędzie się dnia 2 grudnia 2016 r. o godz. 13.00 w giżyckiej Ekomarinie, ul. Dąbrowskiego 14.

zaproszenie-pup

Konferencja jest organizowana w ramach Giżyckiego Partnerstwa Lokalnego i inauguruje temat kształcenia zawodowego w powiecie pod potrzeby rynku pracy – lokalnego biznesu.

Na konferencję zapraszamy przede wszystkim reprezentantów przedsiębiorców z branży hotelarsko – gastronomicznej, budowlanej i handlowej, dyrektorów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego powiatu oraz przedstawicieli Rad Rodziców tych szkół, doradców zawodowych i przedstawicieli samorządów uczniowskich.

Zaproszenie kierujemy również do władz samorządowych powiatu i gmin, radnych powiatowych i gminnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych i wszystkich, których interesuje temat kształcenia zawodowego i ustawicznego.