Zaproszenie na Misję Gospodarczą w Kanadzie

logoIzba Gospodarcza „Canada-Poland Chamber of Commerce z Toronto” przy współpracy z Biurem Informacji Gospodarczych Pegaz zapraszają do udziału w oficjalnej Misji Gospodarczej do Kanady z udziałem delegacji Ministerstwa Rozwoju RP, która odbędzie się w dniach 4-10 maja 2017r. Zgłoszenie należy przesłać do dnia 17 kwietnia br.

W programie: warsztaty biznesowe, seminarium, spotkania z przedsiębiorcami, administracją rządową, Gala Biznesu.

Misja dedykowana jest do organizacji i instytucji otoczenia biznesu (izb gosp., stowarzyszeń, klastrów, organizacji turystycznych, agencji rozwoju, stref ekonomicznych, COIE, parków technologicznych, inkubatorów itp.) oraz przedsiębiorców indywidualnych i przedstawicieli samorządów zainteresowanych pozyskaniem partnerów handlowych, kooperantów, inwestorów, a także promocją Regionów i współpracą z samorządami lokalnymi Prowincji Ontario.

W programie Misji przewidziano: warsztaty prezentujące możliwości polskich firm na rynku Ameryki Północnej, seminarium poświęcone umowie CETA i zapowiedzianych korzyści dla przedsiębiorców z EU oraz wiele spotkań biznesowych, w trakcie których będzie dużo okazji do pozyskania partnerów i kooperantów biznesowych oraz do prezentacji własnych ofert.

Szczególną uwagę organizatorzy chcą poświęcić promocji polskich Regionów, prezentacji atrakcji, walorów i atutów jakie oferują samorządy dla biznesu. To doskonała okazja na zainteresowanie i pozyskanie potencjalnych kanadyjskich inwestorów oraz turystów, w szczególności tych z Polonii. Po wprowadzeniu umowy CETA przewiduje się znaczny wzrost zainteresowania regionem środkowo- wschodnim Unii Europejskiej, głównie Polską. Uczestnicy Misji wezmą również udział w dorocznej Polonijnej Gali Biznesu „Excellence Award Gala”.

Misja odbędzie się w dniach 4-10 maja 2017r. Ilość miejsc ograniczona.

OFERTA [pobierz]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY [pobierz]