Smutek i żal po odejściu Andrzeja Paszkiewicza

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Andrzeja Paszkiewicza, wieloletniego trenera piłki ręcznej, społecznika i działacza sportowego. W 2020 roku obchodził 30 lat pracy na stanowisku trenera kolejnych pokoleń szczypiornistów. Wiele z jego wychowanek kontynuuje swoją karierę w najlepszych krajowych klubach.
W marcu 2021 roku Pan Andrzej był jednym z inicjatorów podpisania umowy pomiędzy Powiatem Giżyckim a Młodzieżowym Towarzystwem Sportowym, w wyniku której utworzona została klasa Mistrzostwa Sportowego w II LO w Giżycku.
Andrzej Paszkiewicz został uhonorowany licznymi nagrodami i wyróżnieniami za pracę trenerską i krzewienie kultury fizycznej wśród młodzieży.
Łącząc się w bólu i smutku najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym składa

Starosta Giżycki
Mirosław Dariusz Drzażdżewski