Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

28 kwietnia br. w szkołach średnich, dla których organem prowadzącym jest Powiat Giżycki,  odbyło się zakończenie roku szkolnego klas czwartych. W uroczystości w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku wziął udział Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski, natomiast w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku Wicestarosta Mateusz Sieroński. Już 4 maja rozpocznie się „nowa” matura i wielkie emocje z nią związane. Życzymy wszystkim maturzystom powodzenia i trzymamy kciuki!

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku:

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku:

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku:

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych w Zespole Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku:

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych w Zespole Szkół Zawodowych w Giżycku: