Ogólnopolski Giżycki Festiwal Tańca Czar Par 2023

W sobotę 27 maja br. odbył się Ogólnopolski Giżycki Festiwal Tańca Czar Par 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Giżycko i Starosty Giżyckiego, organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Czar Par” w Giżycku. Był to wspaniały pokaz gracji, młodzieńczej energii i umiejętności tanecznych. Na trwający już od lat Festiwal zjeżdżają do Giżycka młodzi tancerze z różnych stron Polski, np. z Warszawy, Białegostoku, Łomży, Augustowa, Olecka, Olsztyna, Helu. W Festiwalu uczestniczyli również: Jolanta Piotrowska – Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski oraz Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz. Festiwal był współfinansowany ze środków budżetowych Powiatu Giżyckiego.

Źródło informacji: Jolanta Piotrowska – Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego