Zajęcia biblioteczne w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej

15 czerwca br. dzieci z Przedszkola Krasnal w Giżycku wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Giżycku. Wraz z bohaterką książki „Tyczka w Krainie Szczęścia” przeniosły się do magicznego miejsca pełnego cudownych kolorów i czarodziejskich postaci. „Tyczka w Krainie Szczęścia” to piękna współczesna opowieść, odzwierciedlająca fantazję dziecka, jego emocje, takie jak ciekawość, otwartość i ufność, czy też smutek i strach. To też efekt połączenia talentu literackiego Martina Widmarka, znanego autora książek dla starszych dzieci i wyobraźni plastycznej Emilii Dziubak, utalentowanej, wielokrotnie nagradzanej polskiej ilustratorki.

Źródło informacji: Przedszkole Krasnal Giżycko i Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Giżycku