Pożegnanie głównej księgowej PZOSiPO

Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie, których trudno zastąpić. W piątek 28 lipca br. w Powiatowym Zespole Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku żegnano odchodzącą na emeryturę główną księgową – Panią Dorotę Orłowską. 41 lat pracy, w tym 34 w księgowości oświaty. Wszyscy pracownicy Powiatowego Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych oraz dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół oraz pracownicy administracji szkół powiatowych podziękowali Pani Dorocie za pracę, wsparcie, profesjonalizm.

Pani Dorocie jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaangażowaną, sumienną i pełną pasji pracę. Życzymy dobrego zdrowia, szczęścia, samych pogodnych dni, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Źródło informacji: Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku