Otwarcie nowego roku szkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Giżycku

To był niezwykle uroczysty i radosny dzień w SOSW w Giżycku, dla którego Powiat Giżycki pełni funkcję organu prowadzącego. Uczniowie i zebrani goście przywitali nowy rok szkolny połączony z otwarciem nowej, w pełni wyposażonej, sali sportowej z zapleczem rehabilitacyjnym.
Okolicznościowe piłki do nowej sali przekazali: Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski oraz zaproszeni goście – Senator RP Małgorzata Kopiczko, Minister Cyfryzacji Janusz Cieszyński, Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jolanta Piotrowska, poprzednie dyrektorki szkoły Małgorzata Czopińska i Katarzyna Rzeczycka, a także Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz.

fot: gizycko.pl, K. Zadroga