Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

W dniu dzisiejszym (17.05.br.) odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka z udziałem m.in. Senator RP Jolanty Piotrowskiej, Posła na Sejm RP Macieja Wróbla, Zastępcy Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Mariusza Gęsickiego, Starosty Giżyckiego Mirosława Dariusza Drzażdżewskiego, Burmistrz Miasta Giżycko Ewy Ostrowskiej i innych znamienitych gości. W trakcie uroczystości wręczono strażakom awanse na wyższe stopnie służbowe i stanowiska, wyróżnienia i odznaczenia. Przybyli goście skierowali wiele ciepłych słów pod adresem strażaków, dziękując im za ich ofiarność i gotowość do niesienia pomocy. Ksiądz Kazimierz Gryboś udzielił zgromadzonym strażakom Bożego Błogosławieństwa.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Dziękujemy strażakom za ich służbę i poświęcenie!

Fot. Starostwo Powiatowe w Giżycku /KGW