Mazurskie Spotkania z Wodą, Rybą i Tradycją

29 czerwca 2024 r. na Plaży w Miłkach odbędą się Mazurskie Spotkania z Wodą, Rybą i Tradycją. To już kolejna edycja tej wyjątkowej imprezy promującej wodę, ryby i tradycje. W programie imprezy zaplanowano różne konkursy, gry, zawody i wiele innych atrakcji. Niebywałą atrakcją będzie „Średniowieczna wioska rybacka” – diorama ze starymi eksponatami, a w niej pyszności z ogniska, pogadanki o dawnych czasach połowu ryb oraz zabawy iście ze średniowiecza.Podczas wydarzenia będą dostępne stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, gdzie będzie można degustować w lokalnych przysmakach, a na zakończenie zabawa taneczna z DJ.

Zachęcamy do udziału w organizowanych tego dnia konkursach: na wiersz pn. 'O przygodzie, rybce i wodzie”, na piosenkę „Wodna przeboje’ oraz innych przygotowanych konkurencjach: wędkarstwo rzutowe, precyzyjny wędkarz czy rybne słowotwórstwo.

Impreza finansowana jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz z budżetu Gminy Miłki. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” we współpracy z Gminą Miłki oraz Ośrodkiem Kultury w Miłkach.

29 czerwca 2024 r. (środa) godz. 16:00

Plaża w Miłkach