Ogólnopolski Giżycki Festiwal Tańca Czar Par 2024 już za nami…

18 maja br. odbył się Ogólnopolski Giżycki Festiwal Tańca CZAR PAR 2024 o puchar Burmistrza Miasta Giżycko oraz Starosty Giżyckiego. Organizatorem wydarzenia był Uczniowski Klub Sportowy Czar Par Giżycko. Galę Taneczną otworzyli: Zastępca Burmistrza Giżycka Kamil Wojciechowski, Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski, Senator RP Jolanta Piotrowska, Poseł na Sejm RP Maciej Wróbel, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Jacek Protas.

W rywalizacji sportowej na parkiecie hali sportowej MOSIR przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Giżycku wzięło udział ponad 400 zawodników z klubów tanecznych z całej Polski – Olecka, Łomży, Ostrołęki, Olsztyna, Augustowa, Iławy, Warszawy, Pruszkowa, Białegostoku, Gdyni, Gdańska, Morąga. Publiczność dopisała i pary były oklaskiwane przez liczną grupę giżycczan oraz rodziców z całej Polski.

Medale najlepszym parom wręczali: Zastępca Burmistrza Giżycka Kamil Wojciechowski, Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski, Senator RP Jolanta Piotrowska oraz Prezes UKS Czar Par Giżycko Mariusz Korzeb.

Tancerzy dopingowali rodzice tańczących dzieci, sponsorzy oraz wspaniała publiczność z Giżycka.

Zadanie było współfinansowane za środków budżetowych Miasta Giżycka oraz Powiatu Giżyckiego.

Więcej informacji i zdjęć:

Fot. Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku / RN