Konferencja „Aktywność Mieszkańców Gminy Kruklanki w Trzecim Sektorze”

Urząd Gminy Kruklanki oraz Centrum Organizacji Pozarządowych Giżycko zapraszają na konferencję „Aktywność Mieszkańców Gminy Kruklanki w Trzecim Sektorze”, która odbędzie się w dniu 12 października 2012 r.  o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Kruklanki, ul. 22-lipca 10.

PROGRAM:

1. Przywitanie gości
  2. Organizacje pozarządowe w gminie Kruklanki. Jak wypadamy na tle innych gmin powiatu giżyckiego?  – wystąpienie wójta Kruklanek Władysława Gładkowskiego.
  3. Wsparcie III sektora przez Centrum Organizacji Pozarządowych Giżycko – wystąpienie Izabeli Liedtke, koordynatorki biura Centrum Organizacji Pozarządowych w Giżycku oraz Jagody Nowickiej, doradcy i specjalisty ds. promocji Centrum Organizacji Pozarządowych w Giżycku. Na czym polega animacja oraz wsparcie animatora – wystąpienie Renaty Jankowskiej, doradcy i animatora Centrum Organizacji Pozarządowych w Giżycku.
  4. Punkt Konsultacyjny Podmiotów Ekonomii Społecznej – w Rucianem-Nidzie – jako animator rozwoju ekonomii społecznej. Dobre praktyki – Wieś z duszą” – Sieć wsi tematycznych województwa warmińsko-mazurskiego jako pomysł na lokalną aktywność – prezentacja Barbary Elżbiety Wyłudek, prezes Stowarzyszenia „Kobieta na Plus” w Rucianem-Nidzie.
  5. Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Feniks” w Skopie i jego działalność na przykładzie projektu w ramach akcji Danone „Podziel się Posiłkiem”.
  6. Prezentacje organizacji działających w gminie Kruklanki.
  7. Dyskusja

Udział w konferencji jest bezpłatny!

PROGRAM [pobierz]