Informacja z realizacji zadania „Po nitce do kłębka”

12 czerwca 2024 r. w ramach realizacji przez Stowarzyszenie „Przyjaciół Radosnych Dzieci” zadania pt. „Po nitce do kłębka” odbyły się specjalistyczne zajęcia terapeutyczne z zakresu integracji sensorycznej dla dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Giżycku. Zadanie jest współfinansowane przez Powiat Giżycki.

Dzieci brały udział w grach i zabawach z wykorzystaniem swoich zmysłów, w tym m.in. chodziły po ścieżce kamienie, ścieżce z różnymi fakturami, sensorycznych płytkach podłogowych, chodziły na szczudłach sensorycznych, utrzymywały równowagę na podeście równoważnym, rozpoznawały zapachy, rzucały piłeczką do celu czy dmuchały przez słomkę do celu przesuwając kubeczki.

Zadanie pt. „Po nitce do kłębka” jest współfinansowane ze środków Powiatu Giżyckiego.