Konkurs na prezentację w języku niemieckim dla szkół ponadpodstawowych powiatu giżyckiego

3 kwietnia br. w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku odbył się konkurs na prezentację w języku niemieckim dla szkół ponadpodstawowych powiatu giżyckiego.
Obecni podczas konkursu byli: Wicestarosta Giżycki Mateusz Sieroński, Dyrektor Powiatowego Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych Małgorzata Czopińska oraz Zastępca Dyrektora PZOSiPO Ryszard Należyty.
I miejsce zajęła reprezentacja Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Giżycku. Wyróżnienie przypadło: I Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołowi Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu. Konkurs zorganizowała Pani Patrycja Młyniec, nauczycielka języka niemieckiego w ZSKŚiA.

Źródło: Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku