Konkurs Top Inwestycje Komunalne 2012

Portal samorzadowy.pl oraz Grupa PTWP (Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczosci), organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach ogłaszają konkurs – Top Inwestycje Komunalne 2012.

Konkurs, dzięki któremu przeanalizowane zostaną setki inwestycji komunalnych w całej Polsce, ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

Organizatorzy konkursu chcą wskazać najlepsze praktyki inwestycyjne oraz docenić tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.

Do konkursu można zgłaszać inwestycje z miasta/gminy/powiatu/województwa, które zasługują na nagrodę. Oceny wraz redakcją dokona Rada Konsultacyjna – zasiądą w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy.

Kandydatury z opisem charakteru inwestycji i uzasadnieniem – dlaczego to właśnie przedsięwzięcie powinno być nagrodzone – należy zgłaszać do końca lutego. Można je przesyłać na adres e-mailowy samorządy@ptwp.pl z dopiskiem „Konkurs, Samorządy” w tytule maila lub listownie na adres redakcji:

Grupa PTWP, Portalsamorzadowy.pl
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice Business Point
z dopiskiem „Konkurs, Samorządy”.

Szczegóły konkursu znajdują się w siedzibach Urzędów Gmin oraz na stronie internetowej portalsamorzadowy.pl