Mikołajkowy Festyn dla Osób Niepełnosprawnych

6 grudnia br. odbył się XI Mikołajkowy Festyn dla Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem imprezy byli uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej w Giżycku. W zabawie mikołajkowej uczestniczyło około 170 osób (dzieci i młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Giżycka i Węgorzewa, Warsztatów Terapii Zajęciowej z Giżycka i Mikołajek oraz Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z Giżycka i Węgorzewa). Jak co roku uczestnicy zaprezentowali programy artystyczne związane ze świętami. Mikołaj obdarował paczkami wszystkie przybyłe osoby, które były zadowolone z otrzymanych prezentów. Imprezę zaszczyciły swoją obecnością władze powiatu, miasta oraz sponsorzy.

Tekst: Agnieszka Patejuk

Fot. Archiwum Szkoły Policealnej im. H. Chrzanowskiej w Giżycku