Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku otrzymał Znak Jakości

Miło jest nam poinformować, że 29 czerwca br. delegacja Powiatowego Urzędu Pracy w Giżycku uczestniczyła w Warszawie w uroczystości finałowej konkursu „Przyjazny Urząd”, w trakcie której Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku otrzymał Certyfikat potwierdzający nadanie Znaku Jakości.

Konkurs „Przyjazny Urząd” promuje jednostki szeroko rozumianego sektora publicznego, które cechują się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem, rzetelnością i innowacyjnością w działaniu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy.

Godło „Przyjazny Urząd” przyznaje Kapituła skupiająca ekspertów i praktyków administracji publicznej, specjalizujących się naukowo lub zawodowo w problematyce administracji publicznej i zarządzania jakością. Nadrzędnym celem Konkursu jest promowanie jednostek administracji publicznej o szczególnych osiągnięciach we wdrażaniu nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie odnoszącym się do obsługi klienta i jakości usług publicznych.

Otrzymane w konkursie wyróżnienie obliguje Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku do dalszego podnoszenia jakości obsługi klienta.

certyfikat PUP w Giżycku