Świąteczna Gala Taneczna CZAR PAR

15 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 2 w Giżycku odbyła się Świąteczna Gala Taneczna CZAR PAR pod honorowym patronatem Starosty Giżyckiego. Organizatorem Gali był Uczniowski Klub Sportowy Tańca Towarzyskiego CZAR PAR Giżycko. Gala została dofinansowana ze środków Powiatu Giżyckiego.
Tancerze z Uczniowskiego Klubu Sportowego Czar Par Giżycko zaprezentowali rodzicom, znajomym, miłośnikom tańca czarujący pokaz, w którym brały udział wszystkie grupy taneczne reprezentujące Klub oraz najmłodsi tancerze z Przedszkola Bajka, Przedszkola Krasnal, Przedszkola Miejskiego nr 4 oraz z UKS Czar Par w Giżycku.
Atmosfera na sali była bardzo gorąca a publiczność gromkimi brawami oklaskiwała pełnych uroku i gracji tancerzy. Wszyscy uczestnicy Gali otrzymali uroczyste trofea i Świąteczne prezenty.
Gośćmi imprezy byli m.in. Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski oraz Zastępca Burmistrza Giżycka Cezary Piórkowski.

Źródło informacji: Uczniowski Klub Sportowy Tańca Towarzyskiego CZAR PAR Giżycko

Fot. Kamil Koletyński