Trwa konferencja „Zdrowy styl życia” pod Honorowym Patronatem Starosty Giżyckiego

Dziś drugi dzień VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej Bezpieczeństwo Zdrowotne – ujęcie interdyscyplinarne „Zdrowy styl życia”, która odbywa się w dniach 8-10 maja br. w Giżycku w Hotelu Europa pod Honorowym Patronatem Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu dr. Andrzeja Zduniaka, Starosty Giżyckiego Mirosława Dariusza Drzażdżewskiego, Burmistrza Miasta Giżycko Wojciecha Karola Iwaszkiewicza i Wójta Gminy Giżycko Marka Jasudowicza.  W dniu wczorajszym Starosta dokonał uroczystego otwarcia konferencji organizowanej przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Poznaniu życząc uczestnikom konferencji owocnych obrad.

Fot. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu Wydział Nauk Społecznych w Giżycku