Uczniowie II LO zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego w tenisie ziemnym

14 maja 2012 r. na kortach tenisowych MOSiR Giżycko odbył się turniej powiatu giżyckiego w tenisie ziemnym dziewcząt i chłopców. W kategorii ponadgimnazjalnej chłopców I miejsce zajął Maciej Kozłowski (II LO w Giżycku), II miejsce – Konrad Skrypnik (II LO w Giżycku), III miejsce – Dawid Rakowski (II LO w Giżycku), IV miejsce – Mateusz Ładny (I LO w Giżycku). W kategorii ponadgimnazjalnej dziewcząt zgłosiła się tylko jedna zawodniczka Joanna Kamińska z I LO w Giżycku.

Pierwszych trzech zawodników z II LO zakwalifikowało się do finałów wojewódzkich, które odbędą się w czerwcu w Olecku.

Turniej prowadził i sędziował opiekun drużyny II LO Adam Ingielewicz a organizatorem był Karol Chmielewski z Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Giżycku.

Serdecznie gratulujemy!

Fot. 1. Pan Karol Chmielewski wręcza puchar zwycięzcy Maciejowi Kozłowskiemu

Fot. 2. Od lewej: Dawid Rakowski – III miejsce, Maciej Kozłowski – I miejsce i Konrad Skrypnik – II miejsce