Uwaga fotoradar! Gdzie w lipcu noga z gazu?

W trosce o bezpieczeństwo lokalnej społeczności, a przede wszystkim dzieci i młodzieży Straż Gminna z Giżycka i Miłek podjęła działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. W wyniku tych działań na drogach pojawiły się fotoradary mierzące prędkość.

Kontrola prędkości dokonywana za pomocą urządzeń rejestrujących prowadzona jest na terenie gminy Giżycko i Miłki. Na terenie Gminy Giżycko fotoradar po raz pierwszy pojawił się już 18 czerwca, a można się go spodziewać w Antonowie, Pierkunowie, Sulimach, Pieczonkach, Nowych Sołdanach, Świdrach, Strzelcach, Bogaczewie, Spytkowie, Bystrym, Wilkasach oraz na szosie Obwodowej w Giżycku.

Harmonogramy prac fotoradaru znajdują się na stronach internetowych Gminy Giżycko oraz Gminy Miłki

HARMONOGRAM GMINA GIŻYCKO – kliknij TUTAJ

HARMONOGRAM GMINA MIŁKI – kliknij TUTAJ