Wizyta delegacji z Rejonu Wileńskiego

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym mieliśmy przyjemność gościć delegację Rejonu Wileńskiego: Naczelnik Wydziału Edukacji Rejonu Wileńskiego, Zastępcę Naczelnika Wydziału Edukacji oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Rejonu Wileńskiego. Gości z Litwy przywitał Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski, Wicestarosta Giżycki Mateusz Sieroński oraz Zastępca Dyrektora Powiatowego Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku Ryszard Należyty.

Jeszcze dziś delegacja spotka się z Dyrektorami: Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji, Szkoły Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej, II Liceum Ogólnokształcącego oraz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Giżycku, których organem prowadzącym jest Powiat Giżycki.

1 grudnia przedstawiciele Rejonu Wileńskiego odwiedzą I Liceum Ogólnokształcące w Giżycku oraz spotkają się z dyrekcją i pracownikami Powiatowego Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku. W trakcie wizyty w PZOSiPO omówione zostaną możliwości współpracy Powiatu Giżyckiego z Rejonem Wileńskim a także założenia do planowanego wspólnego projektu w ramach Programu Interreg Litwa – Polska 2021 – 2027.

delegacja z rejonu Wileńskiego