Wyjątkowi goście w Domu dla Dzieci Jaś, Małgosia, Wojtek

19 lutego br. placówki opiekuńczo-wychowawcze typu socjalnego Dom dla Dzieci – Jaś, Małgosia, Wojtek w Giżycku odwiedzili wspaniali goście – Joanna Jędrzejczyk (polska zawodniczka MMA, muay thai, kickboxingu i boksu) oraz znany dziennikarz pochodzący z Giżycka Adrian Mielnik. W spotkaniu wzięli również udział Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski i Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz.

Dzieci otrzymały od gości wspaniałe prezenty. Dzięki Adrianowi, wszystkie dzieciaki z placówki wyjadą na tygodniowe wakacje do Hotelu Arłamów – pieniądze na ten cel uzbierał dla nich sam Adrian, podczas zbiórki zorganizowanej w swoje urodziny. Dzieci otrzymały także nowiutką konsolę z zestawem gier, drobniejsze upominki, a także zdjęcia z autografami od gości.

To były wyjątkowe i niezapomniane chwile.

Fot. Dom dla Dzieci – Jaś, Małgosia, Wojtek w Giżycku