Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/2015

Drodzy Rodzice i Uczniowie
Szanowni Dyrektorzy,
Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi

Kończy się kolejny rok szkolny, kolejny etap edukacji i wychowania młodego pokolenia. Wiele zmian i cennych inicjatyw to efekt Waszej twórczej codziennej pracy. Jest to również okazja, aby Wszystkim Państwu złożyć serdeczne podziękowania za rzetelność, wytrwałość i zaangażowanie, za solidną i sumienną pracę.
Dziękujemy Wam Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy za to, że przekazujecie młodemu pokoleniu zasób wiedzy, nowe umiejętności, wzbogacacie w nich nieprzemijające wartości dobra, prawdy i uczciwości.
Rodzicom dziękujemy za to, że podejmujecie trud współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci.
Uczniom zaś składamy gratulacje i podziękowania za włożony trud w  zdobywanie wiedzy, osiągnięte wyniki, dążenie do poszerzania horyzontów oraz dbałość o dobre imię szkoły. Życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku w czasie nadchodzących wakacji. Do zobaczenia 1 września.

z wyrazami szacunku

Starosta Giżycki                                                             Przewodnicząca Rady Powiatu
Wacław Strażewicz                                                              Monika Łępicka-Gij